} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


ADRA přináší online lekce o globálních souvislostech

Kvůli uzavřeným školám a pandemii koronaviru čelí náš vzdělávací systém velké výzvě. Domácí výuka obnáší mnohá specifika a vyrovnat se s nimi je obtížné pro všechny zúčastněné – rodiče, žáky i pedagogy. Na oddělení vzdělávání ADRA se rozhodli neházet flintu do žita a zkusit najít na nastalé situaci i nějaká pozitiva.

 

Vytvořili proto několik online lekcí o globálních souvislostech. Nyní je více než kdy dříve patrné, jak úzce je náš svět propojený a nakolik je náš blahobyt závislý na přírodě a okolních podmínkách. Pojďme se o těchto souvislostech něco dozvědět! V nových lekcích najdete videa, texty, odkazy na zajímavé stránky a mnoho dalšího. Ale především – najdete v nich mnoho užitečných informací o světě kolem nás.

 

Všechny podklady najdete na https://www.adra.cz/novinky/id/online-vzdelavaci-lekce

 

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |