} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Žákovské miniprojekty


Důležitou součástí projektu je kromě vzdělávání o tématech udržitelného rozvoje také aktivní občaství a osobní angažovanost ke globálním tématům.

Společně s pedagogy podporujeme aktivní přístup žáků formou školních miniprojektů.

Ve všech zapojených školách vznikly skupiny aktivních žáků, kteří realizují ve školních letech 2018/2019 a 2019/2020 osvětové školní miniprojekty.

Miniprojekty se týkají témat SDGs, konkrétně migrace, klimatické změny,  genderu a mezinárodních nerovností. Cílem této aktivity je aktivní zapojení žáků do školního týmu, vytvoření projektu a akce, která osloví ostatní žáky, případně veřejnost z místní komunity.

Témata projektů ve školním roce 2018/2019 jsou například zero waste, Keňa, voda, dětská práce, plýtvání potravin. Ve školním roce 2019/2020 jsou to například péče hendikepovaným, fair trade či plasty.

Informace z akcí jsou umístěny v aktualitách. Vybrané pířklady níže.

Zakovske_akce_Frycovice_2019
 
Zakovske_akce_Frycovice_2020

Zakovske_akce_SOS_Stursova

Zakovske_akce_SOS_2020

Lekce do výuky

Co je
globální rozvojové vzdělávání?

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |