} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Hledáme učitelky a učitele pro testování nové učebnice

Právě připravujeme český překlad učebnice dějepisu Světové dějiny lidstva, která ukazuje globální témata (migrace, klimatická změna, mezinárodní nerovnosti a gender) v historických souvislostech. Chceme na základě práce s učebnicí vytvořit 45minutové lekce do výuky různých předmětů na 2. st. ZŠ a SŠ.

Hledáme proto učitele a učitelky předmětů dějepis, zeměpis, občanská výchova/ZSV, český jazyk, výtvarná výchova … zkrátka ty, kteří chtějí tvořit a vymýšlet, jak globální témata začlenit do výuky. Vaším úkolem bude nové lekce vytvářet, tvorba lekcí je honorovaná.

Zájemci vyplňte registrační formulář do 28. 2. 2020. Po tomto datu se ozveme s dalšími informacemi. Ukázku učebnice najdete na našich webových stránkách.

Případné dotazy ráda zodpoví Lenka Pánková (lenka.pankova@arpok.cz)

LETÁČEK

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |