} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Mezinárodní seminář pro pedagogy v Portugalsku

11. -. 14. 7. 2019 – Do Viana do Castelo, města na severu portugalského pobřeží, se sjela zhruba třicítka učitelů a koordinátorů ze sedmi zemí zapojených do projektu Get up and Goals! (Velká Británie, Španělsko, Maďarsko, Irsko, Česká republika, Rakousko a Portugalsko).

První den se účastníci vzájemně poznávali a věnovali se například strategiím v jednotlivých zemích nebo absolvovali workshop o mediální gramotnosti.  V dalších dou dnech sdíleli dobrou praxe a účastnili se tematických přednášek.

Viana do Castelo je krásné historické město a Portugalci nás zde vřele přivítali,” komentuje událost jedna z českých koordinátorek Adéla Píchová. “Program je velmi inspirativní a učitelé mají možnost i o prázdninách rozvíjet svoje dovednosti a díky sdílení dobré praxe načerpat spoustu konkrétních nápadů pro své další působení,” dodala.
 

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |