} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Mezinárodní seminář v Senigallii

6. – 7. září se vydala dvojice českých učitelů Mgr. David Navrátil (ZŠ Prostějov, E. Valenty) a Mgr. Monika Holíková (ZŠ Fryčovice) do italské Senigallie, aby se inspirovala na dalším z mezinárodních seminářů našeho projektu.

Na semináři představil Eric Vanhaute, jeden z autorů, novou učebnice dějepisu Světové dějiny lidstva. Učebnici budeme překládat do češtiny. Nyní je dostupná v anglickém jazyce na mezinárodních stránkách projektu Get up and Goals!

Seminář kromě přednášek nabídl praktické dílny pod vedením partnerských organizací. La Salete Coelho z Portugalska představila aktivity do výuky na téma migrace, ve které účastníci hledali bez mluvení ty správné dveře. Na krátké ilustrační video z dílny se můžete podívat na našem facebookovém profilu.

Program semináře

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |