} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Studenti ze Štursovky se učí neplýtvat a pomáhat

Štursovka se učí neplýtvat a pomáhat – projekt žáků Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14 proběhl 24. dubna od 14 hodin na Horním náměstí v Olomouci, jako součást Sbírka “Zasukované tkaničky”.

“Cílem našeho projektu je, aby se lidé více zamýšleli nad tím, kolik a jaké potraviny nejčastěji vyhazují, zda to, co nakupují není zbytečné a také jak využít i zbytky potravin k dalšímu zpracování. To je ta část, kdy se učíme my, ale i my učíme ostatní neplýtvat,” říkají sami žáci. “Část, ve které se učíme pomáhat, souvisí se spoluprací se Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, kdy se aktivně zapojujeme do akcí, které tento spolek pořádá. Jak pro své klienty, tak pro širokou veřejnost.

Akci realizují žáci ve spolupráci s ARPOKv rámci projektu Get up and goals usilují tak o titul Světová škola.

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |