} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Školení pro sborovnu Masarykova gymnázia v Příboře

V pondělí 17. února proběhlo na Masarykovo gymnázium Příbor p. o. další školení pro pedagogy, a to rovnou pro dvaadvacet učitelů!

Během semináře byly představeny Cíle udržitelného rozvoje a jejich aplikace do výuky. Vstup si také připravila skupina žáků, která v listopadu připravila akci pro veřejnost na téma třídění odpadu „Vyhodit sem, vyhodit tam, konečně v tom jasno mám.“

A co ohlasy od některých učitelů?

„Oceňuji informace o Agendě 2030 (Cíle udržitelného rozvoje) a možnosti jejich začlenění do výuky. Líbily se mi praktické tipy.”

„Oceňuji propojení reálných témat z každodenního života a jejich aplikace během akce pro veřejnost. Tím, že si studenti sami téma vybírají, samostatně ho zpracují a následně prezentují, se hodně naučí. Studenti jsou hrdí na svůj posun, úspěch a výsledky práce a to je připravuje na budoucnost!”

#iteach4globalgoals

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |