} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


ADRAběh – Saša Rašilov poběží pro Adru, poběžíte také?

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já poběžím závod. Ale díky Adře se mění nejen životy těch, kterým se pomáhá, ale i těch, kteří pomáhají. Moje osobní zkušenost.“, myslí si Eva, která se ADRAběhu zúčastnila loni poprvé. ADRAběh není totiž tak úplně obyčejný závod. Nejen že vás nabudí endorfiny, ale i ADRAnalinem z dobrého skutku. Letošní ročník se uskuteční 22. září v krásném Parku Ladronka. Ať jste hobby běžec nebo profesionál, poběžte s Adrou za lepší svět spolu se Sašou Rašilovem, Ondřejem Moravcem nebo Lejlou Abbasovou!

O závodě

Rádi a pravidelně běháte? Jste spíše sportovci začátečníci či si chcete zaběhat s rodinou? Pro Vás pro všechny ADRA opět připravila tratě po parkových cestách, v přívětivém terénu po rovině na pražské Ladronce. Závodit se bude na 5 km, certifikované trati 10 km a ve štafetách (4×2,5 km)s profesionální časomírou. Na své si přijdou i nejmladší závodníci, kteří se mohou proběhnout v rámci dětských kategorií za dobrovolné vstupné. Na ADRAběhu nesmí chybět doprovodný program pro děti i dospělé v podobě hudebního či tanečního vystoupení, malování na obličej, plackování či obřího bublifuku.

Cílem je běh zpřístupnit široké veřejnosti, startovné pro dospělé běžce formou příspěvku na veřejnou sbírku proto činí 300 Kč online, 500 Kč na místě.

Jak se přihlásit? Registrace jsou otevřené do 20. září na webu: www.adrabeh.cz

Proč běžíme? 

Že je udržitelný rozvoj běh na dlouhou trať? Pojďte tu dlouhou trať s Adrou pod záštitou OSN Asociace společenské odpovědnosti trochu zkrátit! Žádný člověk není na světě sám pro sebe a jen společně můžeme překonat environmentální, ekonomické nebo sociální problémy, které nás pálí. O tom všem jsou Cíle udržitelného rozvoje (Sustainable development goals – SDGs), na kterých se shodly skoro všechny státy světa včetně České republiky. Celý výtěžek ze startovného z akce poputuje na udržitelný rozvoj krizových oblastí v Etiopii, Libanonu nebo Myanmaru, kde ADRA dlouhodobě působí. ADRAběh letos podpořili ambasadoři z řad známých osobností jako je Saša Rašilov, Lejla Abbasová, Ondřej Moravec a další, se kterými se účastníci budou moci potkat na startovní čáře.

 

Čeká na Vás tričko nebo třeba SDG MINI SPARTAN RACE.

Tři sta prvních přihlášených obdrží designové tričko od našich partnerů ADLER Promotrička, na které si pomocí speciálních fix bude moci přímo na akci vepsat jeden z šesti Cílů, za které běžíme (kvalitní vzdělání, důstojná práce, rovnost mužů a žen, zajištění pitné vody, konec hladu). Každý si tak vybere téma, které mu je nejbližší, za které se proběhne cílem.

Novinkou letošního ADRAběhu je také MINI RACE na kterém si účastníci na vlastní kůži vyzkouší, co udržitelná pomoc přináší nám, ale i lidem v rozvojových zemích: „ADRAběh je tedy nejen akcí sportovní, ale i osvětovou. Chceme zde veřejnosti představit koncept udržitelnosti co nejzajímavější formou,“ zmiňuje ředitel ADRA ČR, Radomír Špinka.

Po běhu leckomu vyhládne, proto na účastníky čeká občerstvení i skvělé nealkoholické limonády F.H.Prager a zázemí v podobě šatny.

 

Jdete do toho s námi?

Přihlaste se co nejdříve na www.adrabeh.cz, kapacita závodu je omezená! Trička navíc máme pouze pro prvních tři sta závodníků. 

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |