} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/215740/virtual/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Aktuality


Knihovna s materiály globálního rozvojového vzdělávání

Centrum pro globální vzdělávání BAOBAB ve Vídni je  knihovna globálního rozvojového vzdělávání, která nabízí učitelům konzultace a vypůjčení materiálů (metodik, her i filmů) pro celém Rakousku. Kromě toho shromažďují i na svém Youtube kanálu témař 300 krátkých filmů, které sa zabývají globálními tématy. Dostupnost na internetu, možnost titulků a hlavně krátká délka umožňují využití ve školách nejen v Rakousku.

“Knihovna mne uchvátila. Učitelé, studenti i další zájemci o vzdělávání v globálních tématech tam získají informace a rady, které materiály mohou pro výuku využít. Jsou to různé metodiky s aktivitami, hry, ale i filmy. V nabídce mají materiály pro věk od mateřské školy pro dospělé.” říká Lenka Pánková, která knihovnu navštívila v rámci semináře From coming and going ve Vídni.

odebírejte novinky ze světa
globálního rozvojového vzdělávání

Čas od času Vám pošleme informace týkající se výuky globálních témat. Odběr můžete kdykoli zrušit.


Partneři

© 2019 GET UP AND GOALS!  |  admin |